Seznam členů

k 31.12.2017 máme 319 členů

Č.p. Příjmení  jméno   t. Sout Družstvo
500 Andrýsek Milan M5 EVA "B"
250 Antonín Petr M2 Hauskrecht "A"
494 Babjaková Anna,ing. M4 OREL Bohunice "B"
745 Balcárek Michal M1 Povodí  "A"
92 Barák Jiří M2, Synthon "B"
836 Baroš Jiří M3 Dopravoprojekt
622 Barvínek Petr M6 Stolní tenis Brno
148 Baslík Jan M4, X ABB "B"
186 Bauer Emil M6 ZABAZA
621 Bauer Zdeněk M7 ABB "C"
467 Bečička Petr M7 ST Slatina
359 Bednář Jiří M5 Povodí Moravy
825 Beňo Radovan M7 BON-SAI
846 Bezděk Michal M4 GULLIVERŚ Brno "D"
531 Biberle Jan M5 Ping-punk!
350 Biskup Vladimír M3, X Motivace "B", ABBÍČKO
575 Blaškovič Milan M4,X Virtual dream, Virtual dream
776 Blažek Marek M6 Beer brothers
297 Blažek Miloš M5 Sokol Komín "C"
813 Boleslav Rostislav M4 UFO "B"
728 Božek Zdeněk M5 Hauskrecht "B"
696 Božík Patrik M5 VIRTUAL DREAM
327 Brauner Radek  MUDr. M3 SKP KOMETA "A"
641 Brožek Petr M6 Gullivers Brno "E"
221 Břenek Jiří M7 Sokol Ořešín "B"
592 Budík Miloš M2 Kormidlo-Brno
30 Buchta Stanisl. Ing. M1, X SOK,  VUT "B"
721 Buchta Vladimír M7 EVA "C"
693 Bukal Petr, ing. M2 Motivace "A"
824 Buršík Petr M7 OREL Židenice
838 Bystrý Jaroslav, ing M7 KOALA KLAN
850 Colleone Fernando M4 GULLIVERS
803 Čada Martin M6 SKP Kometa "C"
529 Červený Jaroslav M5 Ping-punk!
522 Čoupek Miloslav ml. M2 Rytířská krčma "A"
561 Čoupek Miloslav, st. M5 OREL Bohunice "C"
158 Čuma Zdeněk      Ing. M4 UFO "B"
314 Daněk Petr M4 CZECHIN
192 Daniel Otakar   Ing. M5 Sokol Komín "C"
231 Daňková Miroslava Ž, X  CONSTRA
381 Dekan Ján M4 ZPA "C"
660 Dobrovolný Jiří M4 Virtual dream
843 Dóczy Pavol M7 Skaut-Kompas
559 Dočekal František M7 Bosonohy "D"
609 Dohnal Bronislav M5 EVA "A"
703 Doležal Pavel M7 SLAST
123 Dorúšek Petr M5 Sokol Komín "C"
149 Dressler Milan M6 Akademie věd
771 Duchoň Kamil M7 Mikyn Team "B"
833 Dvořák Jakub M6 Gullivers Brno "A"
112 Fanta Václav M5 OREL KP "C"
719 Fiala Karel M7 ST Slatina
411 Fojt Leoš M3 Orel Obřany "B"
761 Foltýn Petr M5 Povodí Moravy
737 Fouan Thibaut M4 OREL Bohunice "B"
832 Franěk Břetislav M6 VVT Brno
357 Freiberg Tomáš M2 Rytířská krčma "A"
821 Fučík Miloš M6 OPERA
379 Fukar Jiří M5 Sokol Jundrov "A"
831 Fuxová Alexandra Ž Oslíci
338 Gajda Zdeněk M1 ZPA "A"
283 Galanský František M3, X Dopravoprojekt, GAKRY
822 Hampl Josef M7 OREL Židenice
817 Hanák Jiří M6 Akademie věd
84 Hanák Vladimír M4 Staré páky "A"
828 Hanuš Čeněk M7 BON-SAI
244 Havelková Věra Mgr.   nehrající člen-není na soupisce
113 Herz Luboš         Ing. M1 Orel Obřany "A"
60 Hirt Lubomír M5 Staré páky "B"
741 Hloušek Roman M6 Stolní tenis Brno
321 Hlucháň Petr M2 SMERO
538 Hofírek Jiří M7 Skaut-kompas
245 Hojačová Jana Ž, X Dopravoprojekt, E.ON
501 Holáň Radim M5 EVA "A"
362 Holomek Milan M7 Sokol Ořešín "B"
740 Holubko Michal M6 Stolní tenis Brno
758 Horázný Tomáš M5 Sokol Jundrov "A"
842 Horna Dušan M5 Hospůdka u Koudelků
537 Hovorka Martin M7 Skaut-kompas
43 Hrabovský Miroslav M4 ZPA "C"
305 Hradil Petr           Ing. M1 VUT
823 Hrčka Pavel M7 OREL Židenice
230 Hrdličková St. RNDr. Ž, X ABB, ABB"A"
222 Hrnčíř Miloslav M7 Sokol Ořešín "B"
695 Hrtáň Zbyněk M2 Bosonohy "A"
759 Hrůza Marek M4 OREL KP "B"
190 Huráb Ivan M7 ABB "C"
773 Chlup Jiří M7 Mikyn Team "B"
525 Chylíková Hana M2 Bosonohy "C"
347 Ilievová Marta M2, X OREL KP "B", Orel KP
9 Jalový Josef     Ing. M4, X ABB "B", PROJASTR
754 Jandeková Hana M7 SLAST
668 Janíček Radko M5 VACEK
248 Janovská Alena M3, Ž, X ABB "A", JAPAS, ABBÍČKO
385 Janovský Jiří M3, X ABB "A", ABBÍČKO
326 Jareš Jiří M1 Povodí "A"
34 Jedlička Miloslav M3 Staré páky "B"
16 Jelínek Pavel M4 STTC "A"
288 Jonášek Martin M5 UNISTAV
455 Joukl Aleš M3 Motivace "B"
487 Juračka Karel M5 Ping-punk!
26 Juras Jaroslav  Ing. M1, X VUT, VUT"A"
457 Jurčík Michal M3 Orel Obřany "B"
713 Kadlec Dušan M2 Mikyn Team "A"
504 Kalivoda Michal M2 Rytířská krčma "A"
783 Kaňa Tomáš M5 EVA "B"
845 Kejla tomáš M5 HUK Lesná
834 Kleinbauer Martin M4 Gullivers Brno "C"
223 Klíma Emil M7 Sokol Ořešín "B"
590 Klimešová Zdenka, ing. M5,Ž, X Akademie věd,CONSTRA,VUT"B"
281 Klusák Richard M5 Sokol Komín "C"
768 Kočka Petr M6 Hospůdka u Koudelků
268 Kokorský Frant. ing. M6 LINIOPLAN
656 Kokotek Václav M2 SMERO
516 Kolář Richard M3 Ořešín "A"
630 Konečná Tereza M4,X Bosonohy "B", VUT "B"
489 Kopeček Jaroslav M7 ABB "C"
159 Kopřiva Cyril        Ing. M2 UFO "A"
743 Koudelka Robert M6 Hospůdka u Koudelků
572 Krakovský Lubomír M4 OREL Bohunice "B"
820 Kraťochová Helena M6 OPERA
795 Kraus Aleš M1 Sokol Komín "B"
178 Kravka Josef M5 OREL Bohunice "C"
361 Krejčí Jan M1 Sokol Komín "B"
792 Krejčí Miroslav M6 LINIOPLAN
626 Krejčí Petr M3 Gullivers Brno "B"
117 Krejčí Vlastimil  Ing. M5 Povodí Moravy 
74 Krkavec Vladimír  Ing. M4 ABB "B"
179 Kročil František M5 OREL Bohunice "C"
839 Krupka Marcel, ing M7 KOALA KLAN
125 Kružík Bořivoj M5 Sokol Komín "C"
240 Křížová Zdeňka M3, Ž, X Dopravoprojekt, GAKRY
263 Kučera Oto M6 OPERA
271 Kučera Pavel      Ing. M4 STTC "A"
784 Kudlička Petr M7 EVA "C"
374 Kudová Renata M5,X Hauskrecht "B", KUBA
769 Kukla Roman M7 Sokol Jundrov "B"
417 Kukuča Jan M3, X Motivace "B"
763 Kusík Roman M3 Gullivers Brno "B"
523 Kvasnica Roman M7 Bosonohy "D"
691 Lapúník Michal M4 OREL Bohunice "B"
93 Láska Tomáš M5, X Hauskrecht "B", KUBA
320 Lenikus Petr M2 ZPA "B"
835 Liška Petr M4 Gullivers Brno "D"
27 Lokaj Ladislav M1 VUT
598 Lola Josef M7 EVA "C"
659 Lorenc Zdeněk M6 Hospůdka u Koudelků
644 Loučka Antonín M5 OREL KP "C"
475 Lužný Jiří M1 ZPA "A"
852 Mádr Leon M7 OREL Židenice
360 Madron Stanislav M1 Sokol Komín "A"
829 Mahrík Martin M7 ST Slatina
62 Machálek Lubomír M5 Staré páky "B"
597 Machota Vlastimil M4 Bosonohy "C"
485 Makiš Jiří M1 OREL KP "A"
203 Man Jaroslav       Ing. M6 E.ON 
28 Maršálek Jiří       Ing. M1 ZPA "A"
746 Marvan Petr M1 Povodí  "A"
724 Matejovský Vladimír M2 Gullivers Brno "A"
798 Matyáš Petr M5 Sokol Jundrov "A"
671 Matysík Michal M4 CZECHIN
669 Medla Tomáš M5 VACEK
238 Meluzínová Věra M5, Ž, X STC "B", CONSTRA, VUT "B"
732 Merhaut Miroslav M6 SKP Kometa "C"
413 Metyš Jan M3 Orel Obřany "B"
49 Mičánek Pavel  Ing. M2, X Motivace "A", GAKRY
121 Mikeš Evžen M5 Hauskrecht "B"
19 Mikulášek František M1 Sokol Komín "A"
683 Mikulášek Libor M7 Mikyn Team "B"
593 Mikulec Jiří M1 SOK & OK
697 Mikulica Jaromír M4 Virtual dream
765 Mirchev Veselin M6 Gullivers Brno "E"
748 Mitter Michal M6 Gullivers Brno "E"
764 Modlitba Jan M4 Gullivers Brno "D"
172 Moser Jan M5 STC "B"
214 Mrázek Miloš M3 SKP KOMETA "A"
583 Musil Jan M1 Orel Obřany "A"
180 Musil Josef M5 OREL Bohunice "C"
53 Musil Vladimír M1 OREL Bohunice "A"
853 Nahodil Jakub M7 OREL Židenice
528 Navrátil David M5 Ping-punk!
340 Nebřenská Stanislava M6,Ž, X HEJ-RUP,VUT. JAST
620 Němec Filip, Mgr. M5 OREL KP "C"
802 Nešpor Bohumil M6 SKP Kometa "C"
108 Nimráček Vladislav M3 Motivace "B"
760 Novák Boris M7 ST Slatina
403 Novoměstský Zdeněk M4 OREL Bohunice "B"
801 Novosad Květoslav M7 Bosonohy D
339 Novotný František M2 Kormidlo-Brno
557 Novotný Lubomír M3, X ABB "A", ABB-Bos. "B"
395 Novotný Lubor M3 Dopravoprojekt
552 Obhlídal Miloslav, ing. M4 STTC "A"
686 Opatřil Jan M7 Bosonohy "D"
797 Opatřil Luděk M4 Gullivers Brno "C"
23 Opršal Jiří        RNDr. M2 UFO "A"
739 Orel Marek M3 Bosonohy "B"
830 Oslíková Eva Ž BON-SAI, Oslíci
844 Parák Dominik M4 Virtual Dream
97 Patočka Jan M2 Hauskrecht "A"
161 Paulíček Jarom. Ing. M4 UFO "B"
766 Pavka Lukáš M3 Gullivers Brno "B"
611 Pavlík Petr M3 Bosonohy "B"
234 Pavlíková Zdeňka Ž, X JAPAS, ABB"B"
86 Pavliš Drahoslav M4 Staré páky "A"
387 Pelčák Martin M1 Sokol Komín "A"
637 Pišl Milan M7 ST Slatina
607 Plevák Stanislav M5 OREL Bohunice "C"
694 Plšek Zdeněk M3 Bosonohy "B"
727 Pokorný Martin M7 Skaut-kompas
434 Polák Michal M7 Sokol Jundrov "B"
849 Polášková Marcela M7 KOALA KLAN
847 Polóni Tomáš M7 ST Slatina
841 Polyák Ondřej M6 Beer Brothers
46 Pospíšil Libor M5 STC "B"
366 Pospíšil Pavel M3, X ABB-Bos. "B", ABB"A"
536 Procházka Jakub M7 Skaut-kompas
32 Procházka Jaroslav M1 SOK 
655 Prokeš Ivo M2 Mikyn Team "A"
18 Prudil Ladislav M1 ZPA "A"
431 Pšenica Jan M5 OREL KP "C"
653 Rajecký Juraj M3, X Gullivers Brno "B"
496 Rejman Stanislav M3 SKP Kometa "A"
277 Ryšavý Josef M5 Povodí Moravy
15 Ryšavý Lubomír M1, X SOK & OK, VUT "B"
24 Rýzner Čestmír M4 UFO "B"
438 Sáček Jaroslav M5 OREL KP "C"
392 Sedláček Kamil M4 SKP Kometa "B"
794 Sedláček Luboš M6 LINIOPLAN
756 Sedlák Pavel M4 ZPA "C"
421 Schlinger Martin M6 E.ON 
126 Schmidt Milan M1 Sokol Komín "B"
36 Skříšovský Ervín M2 ZPA "B"
54 Skurka Juraj M1 OREL Bohunice "A"
420 Slabák Vladimír, ing. M2 UFO "A"
276 Sláma Jiří M4 CZECHIN
684 Slezák Michal M2 Mikyn Team "A"
812 Smejkal Libor M7 Sokol Jundrov "B"
816 Smejkal Martin M1 Povodí "A" 
375 Smejkal Petr M6 E.ON 
335 Sobota Tomáš M3 SKP KOMETA "A"
730 Sobotka Roman M6 HEJ-RUP
605 Sojka Milan M6 OPERA
840 Souček Jiří M7 KOALA KLAN
513 Staněk Jaroslav M2, X Ryt. krčma "A", ABB "B"
558 Stloukal Ondřej M4 Bosonohy "C"
526 Stloukal Radomír M4 Bosonohy "C"
749 Stoklasek Pavel M4 Staré páky "A"
827 Streit Roman M7 BON-SAI
640 Stříteský Roman M2, X Gullivers Brno "A"
237 Sychrová Marta Ž, X ABB, ABB "C"
675 Šafář Richard M3 Motivace "B"
636 Šedivý Květoslav,ing. M1 OREL KP "A"
118 Šenkapoul Pavel M1 Povodí "A"
819 Ševc Jan M7 Bosonohy "D"
720 Šidla Marián M5 EVA "A"
7 Šindler Karel M2, X Bosonohy "A", ABB "A"
789 Šlof Michael M6 Gullivers Brno "E"
731 Šoba Pavel M4 SKP Kometa "B"
20 Špaček Vladimír M4 ABB "B"
334 Španěl Petr        Ing. M4 STTC "A"
365 Šperka Pavel M2 Kormidlo-Brno
472 Špinka Jiří M3 OREL KP "B"
3 Šťastný Karel M7, X ABB "C", ABB"B"
762 Šťastný Radek M4 Gullivers Brno "D"
791 Štefanec Jakub M6 HEJ-RUP
806 Štullerová Barbora M4 Gullivers Brno "B"
242 Šuláková Dagmar Ž, X VUT, VUT"A"
51 Šulla Viliam M2, X Motivace "A", OREL KP
807 Šumbera Robert M4 Gullivers Brno "C"
471 Švec Richard M3 OREL KP "B"
601 Švihel Ladislav M3 Orel Obřany "B"
667 Taborský Jiří M5 VACEK
826 Teplý Karel M7 BON-SAI
587 Teplý Vladimír M7 Sokol Ořešín "B"
388 Tesařová Dana M5 Ping-punk!
692 Tihelka Zdeněk M6 VVT Brno
412 Till Petr M1 Orel Obřany "A"
466 Toman Petr M3 Ořešín "A"
785 Tománek Josef M2 Mikyn Team "A"
676 Tomek Pavel M5 VACEK
673 Toufar Jiří M6 VVT Brno
674 Toufar Zdeněk M6 Sokol Jundrov "B"
95 Trešer Roman M2, X Hauskrecht "A", E.ON
520 Tůma Drahomír M2 Bosonohy "A"
774 Tůma Jiří M6 Beer brothers
809 Tůma Zdeněk M6 Beer Brothers
722 Urbánek Jan M7 EVA "C"
677 Vacek Ludvík M5 VACEK
396 Vacek Martin ing. M6 LINIOPLAN
702 Václavek Karel M7 SLAST
808 Vala Miroslav M2 ZPA "B"
837 Vašín Michal M7 KOALA KLAN
151 Večeřa Zbyněk   Ing. M3 Ořešín "A"
600 Vedra Jan M3, X ABB "A", ABB "C"
596 Vedra Jiří M5 EVA "B"
775 Veselý Otakar M6 Beer brothers
400 Vítovec Jiří M4 SKP Kometa "B"
698 Vlach Radim M6 VVT Brno
699 Vlach Vlastimil M6 VVT Brno
772 Vlasák Jaroslav M7 Mikyn Team "B"
647 Vodák Petr M2 ZPA "B"
430 Vodica Luděk M1 OREL KP "A"
848 Vokálek Václav M7 SLAST
734 Vondrášek Tomáš M5 Gulliver´s Brno "z"
712 Voškeruša Radim M6 OPERA
4 Vrba Jan M7 ABB "C"
376 Vykoupil Jan M2 SMERO
407 Vyzina Zdeněk M7 Sokol Jundrov "B"
729 Zálešák Borek M6 ZABAZA
188 Zálešák Radko M6 ZABAZA
811 Zálešák Radko ml. M6 ZABAZA
540 Zemene Erik M7 Skaut-kompas
488 Zerák Martin M2 Dopravoprojekt
718 Ziolkowski Lukasz M4 Gullivers Brno "C"
229 Zlámal Emil M4 ZPA "C"
119 Zorník Vlastimil M5 Povodí Moravy 
790 Žák Josef M3 Orel Obřany "B"
21 Žák Josef          Ing. M1 VUT
77 Žaža Vladimír M1 OREL Bohunice "A"