Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

Mechovka

Petr | 18.10.2020

Kluci, nevíte kde se dá sehnat klasická mechovka. Nemůžu si pomoci, ale mám půjčenou od kamaráda a musím ji vrátit, Nic lepšího jsem v ruce neměl. Kus nostalgie. V 80 letech jsem to hrával, teď jsem pořídil stůl a koupil kvalitní pálky. Mechula je mechula. Zkuste poradit. Díky

zákaz vnitřních sportovních aktivit do 23.10.

abc | 08.10.2020

Jakým způsobem se postavíme k novému nařízení? Posunutí všech kol o dva týdny?

Přeji všem zdraví a klid.

Re: zákaz vnitřních sportovních aktivit do 23.10.

Luděk Vodica - předseda STK | 08.10.2020

Zdravím, platí to, co již bylo zveřejněno - cituji: "dodržování všech aktuálně platných pravidel vyhlašovaných příslušnými orgány... po jejich ukončení se bude pokračovat dle aktuálního rozpisu..."

Nejistá sezóna

8 lig | 09.09.2020

Proč i za této situace MUSELI být sezváni kapitáni všech osmi lig do stejného prostoru?
Pokud už bylo nutné zahájit sezónu hromadně, opravdu se to nedalo udělat pod širým nebem?

Všichni v rouškách, ale podávání rukou při přebírání diplomů...

Re: Nejistá sezóna

Luděk Vodica - předseda STK | 09.09.2020

Dobrý den, proč jste tyto připomínky nevznesl přímo na schůzi?
1) Zjistěte si, zda a jaká opatření platila v době vyhlášení schůzky.
2) Při vstupu do herny byly všem účastníkům nabídnuty roušky, tzn. že jsme již dnes aplikovali pravidla, platná až od zítřka.
3) Doba schůzky byla omezena na minimální dobu.
4) Za podání ruky se všem dotčeným i "dotčeným" omlouvám.
Škoda, že jste se zapomněl podepsat - pro příště bych se Vás zeptal, jak to udělat líp.

Situace zjevně vyřešena

Petr Barvínek | 09.09.2020

Na základě vyhlášení nouzového stavu na území České republiky a následně na základě dalších opatření, která nezaručovala regulérní dohrání všech soutěží řízených BREST, Výbor rozhodl o ukončení všech soutěží řízených BREST ke dni 13.3.2020, a to z těchto důvodů:

a) etické

- nutit hráče dohrávat utkání v době, kdy není zcela vyřešená současná situace

b) zdravotní

- nezvyšovat nebezpečí možného nakažení onemocněním Covid 19

c) regulérnost a podmínky

- nerovnoměrné podmínky k přípravě hráčů pro dohrání soutěží

- nemožnost zajištění hracích místností u všech oddílů

a další možné překážky k regulérnímu dohrání

Re: Situace zjevně vyřešena

Osoba | 10.09.2020

Barvínku Barvínku, ty jsi asi děd vševěd...

Re: Situace zjevně vyřešena

bez reakce | 23.09.2020

autor se podepsal, presto bez reakce?

Re: Re: Situace zjevně vyřešena

Luděk Vodica - předseda STK | 25.09.2020

Bohužel nechápu jako souvislost má citace důvodů předčasného ukončení rozehrané soutěže s vyhlášením nového ročníku...
Autor se podepsal ale vy jste na to asi zapomněl - když mi napíšete tak vaše jméno doplním.

Re: Re: Re: Situace zjevně vyřešena

Petr Barvínek | 29.09.2020

22.5.2020 59 pozitivně testovaných na Covid-19 v celé ČR, předčasně ukončena soutěž na základě citovaných důvodů.
9.9.2020 1158 pozitivně testovaných na Covid-19 v celé ČR, slavnostně zahájen další ročník na velkém shromáždění.
Jsem tedy rád, že všechny citované důvody pominuly a situace je zjevně vyřešena.
Zdroj: https://www.kurzy.cz/koronavirus/pocet-nakazenych/

Re: Re: Re: Re: Situace zjevně vyřešena

hráč | 02.10.2020

To chcete být zbytek života v karanténě a nic nedělat? Koronavirus nezmizí, musíme se s ním naučit žít... Jsem rád, že mohu sportovat...

Upozornění a omluva

Luděk Vodica - předseda STK | 26.08.2020

Omlouvám se všem, kteří zde zveřejnili své příspěvky po 13.8.2020. Diskusní forum 25.8. zhavarovalo a podařilo se ho obnovit ze zálohy k tomuto datu.

doporučení

mark | 30.05.2020

Jedním z důvodů proč se letošní ročník nedohrál byla ochrana věkově rizikové skupiny hráčů.

Zajímalo by mě, zda výbor řešil jen aktuální situaci nebo probíral i výhled.
Bude výbor Brestu dávat týmům, kterých se to týká, dávat doporučení, aby se s ohledem na předpokládanou podzimní vlnu epidemie do dalšího ročníku soutěží raději vůbec nehlásili?

Re: doporučení

Luděk Vodica - předseda STK | 04.06.2020

Zdravím,
výbor řešil aktuální situaci. Pro další sezónu se můžeme pokusit upravit Soutěžní řád, aby na podobné případy pamatoval, ale obávám se, že nikdy asi nepostihneme všechny možné varianty a situace které mohou v budoucnu nastat.
Co se týče nějakého doporučování, zda se do soutěže přihlásit nebo ne - toto si musí každý jednotlivec v rámci družstva rozhodnout sám.

Předčasné ukončení soutěže

Bok18 | 26.05.2020

Přemýšlím po ukončení soutěže za strany STK na co vlastně máme Stanovy.To co rozhodlo pár členů STK v době,kdy už mohlo dojít k dohrání soutěže,by mělo vzhledem ke sportovním důsledkům rozhodnout širší plénum,např.mimořádná členská schůze bod 9 stanov.(I proto,že shromažďování do 100 osob je od 25.5.2020 povoleno)
Nabízí se ještě např odvolání proti rozhodnutí STK členskou schůzí
nebo nebo zkráceně např.hlasováním vedoucích družstev korespondenčně.Varianty:1.Ukončení soutěže dle rozhodnutí STK.2.Anulování celého ročníku 2020.3.Dohrání soutěží dle regulí(dalo by se v pohodě stihnout do konce června).Je to jenom návrh do diskuze,ale co vy na to???

Záznamy: 16 - 30 ze 292
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek