Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

Re: pinecinfo

AB | 26.11.2018

už tam jsou :)

Gulivers

Jiří Hanák | 11.09.2018

Jak to, že v šesté lize není žádný tým Guliverů? Všechny ostatní ligy Gulivery mají a šestá si ho nezaslouží? Možná by vedení s tím mělo něco udělat.

Memoriál D. Jindřicha

Hana - Bosonohy | 30.03.2017

Ahoj, je již znám termín pořádání Memoriálu D. Jindřicha v tomto roce?
Díky za odpověď.
Hana

Re: Memoriál D. Jindřicha

Pavel | 16.04.2017

Též by mne zajímal termín pořádání Memoriálu D. J.
Mohl by podat někdo nějaké informace???

Re: Re: Memoriál D. Jindřicha

Luděk Vodica | 24.04.2017

Memoriál se koná 27.5.2017. Omlouvám se za prodlevu.

Re: Re: Re: Memoriál D. Jindřicha

Hana -Bosonohy | 25.04.2017

Děkuji za sebe a za všechny kteří maji tento turnaj v oblibě.

Dotaz

Josef Schmied | 09.02.2017

Může mi někdo vysvětlit,z jakého dúvodu byl kontumován zápas OKP-B - Orel Bohunice-B ve 3.lize ve prospěch hostů ? Rád bych věděl přesně co se přihodilo.Je přinejmenším divné aby domácí mužstvo doma prohrálo 0:10. Děkuji, Josef-RK.
-

Re: Dotaz

Luděk Vodica | 16.02.2017

Může - např. vedoucí obou družstev nebo vedoucí soutěže...
Bylo to z důvodu porušení článku 11.2 Soutěžního řádu - nekontaktování soupeře - nepozvání k utkání. Toto rozhodnutí bylo ostatním vedoucím družstev oznámeno v mailu dne 17.11.2016.
Pozn. Doporučuji dotazy tohoto druhu směrovat vždy příslušnému vedoucímu soutěže - určitě se dočkáte odpovědi dříve.

RK

Josef Schmied | 13.10.2016

Přátelé,velmi rád zde píšu,že máme mezi sebou skvělého sportovce.Jmenuje se Evžen Mikeš(roč.1936).Když on začal sportovat,tak většina z nás se ještě nenarodila.Ve středu 5.10. přijelo jeho mužstvo(Hauskrecht,býv.Synton) na Mor.Slavii hrát proti nám(Rytíř.krčma,býv.ELSO,býv.Smeral).Evžen předvedl výborný výkon a dvěma body se výrazně podílel na výhře hostů 6:4.Ale jak.Jeho chutˇ do hry,dynamika a bojovnost byla příkladná.Úžasné,skvělé,neskutečné.Neskutečné?Je to skutečnost,já byl u toho a jsem moc rád.Já totiž už chtěl končit,přestávalo mě to bavit.Budu však pokračovat,mám novou motivaci.Díky Evžene-hodně zdraví a sportovního štěstí přeje Josef.

Re: RK

Petr | 17.10.2016

Veliký respekt.

Re: RK

Luděk Vodica | 20.10.2016

Měl jsem tu čest hrát s Evženem ve stejném týmu a výše uvedené můžu jen potvrdit... :-)

Kontakty

Hanka | 18.09.2016

Ahoj, zajímalo by mne, proč v KONTAKTECH letošního ročníku nejsou uvedeny také kontakty na zástupce vedoucích? Ne vždy zápasy domlouval vedoucí ať už to bylo z jakéhokoli důvodu a také byla vždy možnost při problémech s komunikací obrátit se na zástupce.

Re: Kontakty

Luděk Vodica | 21.09.2016

Ahoj, ve stávajících adresářích by měli být uvedeni vedoucí, resp. ti, co domlouvají utkání. Na doplnění zástupců se pracuje.

Hledáme pro nově vzniklý tým hráče

Jakub Štefanec | 05.08.2016

Hledáme pro nově vzniklý tým 1 - 2 hráče, kteří by s námi hráli 7. ligu. Nemusí to být zrovna přeborníci. Stačí když občas a rádi hrají pinec. Nutný je naopak přátelský duch. Pokud bude mít někdo zájem, kontaktujte mne prosím: jakub.stefanec@seznam.cz

republika

skurka | 05.05.2016

je možné zveřejnit výsledky republikového turnaje celkové úmístění a výsledky z jednotlivých soutěží.

Záznamy: 76 - 90 ze 292
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek