Toto diskusní fórum by mělo sloužit pouze pro hledání týmu nebo hráče v BREST soutěži.
Hráč by mohl uvést např. s čím hraje (s trávou, softama nebo anťákem), jak dlouho už hraje pinec a jestli třeba nehrál nějakou soutěž v mládí :-),  popř. jakou ligu hrál v BRESTu. Tým by zase mohl napsat jakou ligu hraje v BRESTu a jestli hledá náhradníka nebo stálého hráče do svého týmu, kde a kdy mají společné tréninky a kam chodí po zápase na pokec do hospody rozebrat hru :-)

Diskusní téma: Hledá se hráč / tým

Hledam tym/ treninkove moznosti

Michal | 04.01.2018

Zdravim,

Hledam at uz tym nebo jen moznost chodit na treninky. Kdysi jsem hraval okresni prebor (asi tak pred 15 lety) od te doby jen rekreacne, nicmene bych se chtel do stolniho tenisu znovu dostat. Samozrejme vubec nejsem schopny rict do jakeho kategorie v brest lize bych patril. Lze se nekde pripadne prijit podivat na zapasy, abych mel prehled kde bych tak zapadl ?

Michal

Hledáme hráče

Milan A. | 16.11.2017

Nazdar,
hledáme hráče/hráčku do našeho týmu EVA B hrajícího 6. ligu BREST s odpovídající výkonností. Domácí utkání hráváme na Václavské 6.
Zranil se nám třetí hráč základní sestavy, termín jeho návratu je dost nejistý a možnosti startu náhradníků z našeho C týmu hrajícího 7. ligu mají své limity, jimž se už blížíme.Tím pádem to docela spěchá - může nastoupit teoreticky už přespříští týden, nejpozději by to chtělo od začátku ledna.
Pokud by to vyšlo, bylo by na něm/ní, zda chce hrát i následující sezony. Kromě B a C máme i A, kteří hrají 5. ligu, takže možnosti uplatnění jsou širší.
Upřednostňujeme typy, co se po odehrání hned neseberou a nespěchají domů, ale asi si v naší situaci nemůžeme moc vybírat.
Pokud by si případný zájemce nebyl jistý svou úrovní, domluvíme se na nějakém tréninku a tam to zjistíme.
Případné dotazy ochotně zodpovím

milan.andrysek@email.cz

Hledám tým / spoluhráče

Roman | 02.10.2017

Zdravim, hledám tým nebo spoluhráče na tréninky. Na základce jsem hrál nejnižší přebor, od té doby pouze rekreačně párkrát do roka, a chci se minimálně vrátit na původní úroveň. Email: roman.polak.cz@gmail.com. Díky a přeji hezký den :-)

Hledám tým

Pavel | 23.09.2017

Ahoj, rád bych se připojil k nějakému týmu, co hledá nového spoluhráče. Hraju pinec rekreačně, ale chtěl bych se zlepšit a poměřit se i s jinými protihráči. Pokud budete mít někdo o mě zájem, byl bych rád.

Pavel

Hledám spoluhráče

Angelika | 20.09.2017

Zdravím,
hledám nějaké spoluhráče (ideálně víc lidí) na stolní tenis. Hraju příležitostně asi 4 roky (za tu dobu jsem se účastnila asi 3 amatérských turnajů) a nyní (a hlavně i do budoucna) se chci věnovat stolnímu tenisu pravidelně. Chci, aby má hra někam postoupila, abych se naučila nové věci a jasně se zlepšovala. A pokud bych našla mezi spoluhráči taky partu dobrých přátel, bylo by to prima. Najdu někoho tady? Nebo kam se mám obrátit?

Re: Hledám spoluhráče

Milan Bláža Blaškovič | 22.09.2017

Ahoj Angeliko, mám Tým ve 4. lize BREST a pro příští ročník bych chtěl asi do 6. nebo 7 .ligy postavit naše Béčko. Pokud bys chtěla snámi chodit a připravit se na příští sezónu můžeš. Bláža
603823444 nebo milan@virtualdream.cz

Hledam tym/ treninkove moznosti

Michal | 12.06.2017

Zdravim,

Hledam at uz tym nebo jen moznost chodit na treninky. Kdysi jsem hraval okresni prebor (asi tak pred 15 lety) od te doby jen rekreacne, nicmene bych se chtel do stolniho tenisu znovu dostat. Samozrejme vubec nejsem schopny rict do jakeho kategorie v brest lize bych patril. Lze se nekde pripadne prijit podivat na zapasy, abych mel prehled kde bych tak zapadl ?

Michal

Hledám tým

Tom | 21.05.2017

Hrával jsem 3. a 4. ligu. Rád bych doplnil tým hrající ve 4., 5 nebo 6. lize.
brest66@seznam.cz

Re: Hledám tým

Karel | 22.05.2017

Zdravím, tak co to zkusit u nás?

Hledáme hráče k doplnění týmu ve 4. lize BREST

Bláža | 25.04.2017

Hledáme hráče k doplnění týmu VIRTUAL DREAM ve 4. lize BREST. Začali jsme v sedmé lize jako neznámé družstvo a každý rok jsme postoupili. Hledáme hráče / hráčku s potenciálem pro další postup, tentokrát do 3 ligy. Máme výbornou partu která se schází i mimo zápasy. Přijď hrát a bavit se do skvělého týmu FIALEK :) . Volej 603823444

Záznamy: 1 - 10 ze 132
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek