Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

Re: Trávy vs. zbytek světa

Jerome | 11.03.2013

Co se mne osobně týče, já na trávu přešel původně ze zdravotních důvodů (loket). Na tři roky jsem přišel o svůj nenahraditelný útočný bekend a bylo to pro mne trápení. Trvalo mi dlouho než jsem se naučil chápat všechna negativa a pozitiva tohoto materiálu pro mne a také pro soupeře. Tráva, a stokrát ta "nová", vyžaduje "přemýšlivou" a úderově pestrou, variabilní hru - a to mně na tom baví. V relativně uzavřených soutěžích (BREST, okresy, ap.), kde zná každý každého a hraje s nimi stále dokola (a trávu tam má "každý blbec" už sto let /navíc ty nové "neškodné" travní typy/ - včetně mně) by i hráč s průměrným IQ měl znát snad 3 -4 pravidla, jak si poradit s jednotlivými travními údery. Ano měl by být i dostatečně duševně vyrovnaný a mít v sobě alespoň elementární přirozenou míru tolerance, aby se už předem nehroutil a event. neúspěch alibisticky neházel jen na TU ... trávu.

Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Tomáš | 16.05.2013

Ta zmínka o IQ mě opravdu pobavila. U spousty soupeřů, které jsem v BRESTu potkal, jsem měl dojem, že si tím něco kompenzují.....

Re: Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Luděk | 24.05.2013

.... a takoví lidé vedou i podobné diskuze.

Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Laďa | 17.10.2013

Kdyby si každý hráč s průměrným IQ uměl poradit s trávou, nevedli bychom tady ty diskuze a s trávou by nikdo nehrál... Pokud má někdo zdravotní problémy, chápu že je to asi jediná možnost...

Re: Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Jack | 23.02.2014

Hmmm... tak pokud je nejvyssi IQ kolem 160, prumer je 80, coz je nejspis hranice debility :-)) pak je jasny, ze ho trava dorazi i bez huleni :-))))))))))))

Re: Re: Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Pavel | 19.03.2014

Příspěvek na úrovni......

Re: Re: Re: Re: Trávy vs. zbytek světa

Tom | 02.06.2014

....i jméno, pod nímž se tady přihlašuješ, napovídá, že budeš hodně pod průměrem.

Záznamy: 286 - 292 ze 292
<< 16 | 17 | 18 | 19 | 20

Přidat nový příspěvek