Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

republika

chosééé | 21.11.2022

nevím proč není na stránkách zmínka o republice v Plzni, žádná zmínka ovýsledcích a členech Brestu, kteřínás reprezentovali....

Re: republika

Luděk Vodica | 08.12.2022

napraveno... :-)

Co můžeme pro vás, jako pro hráče BREST udělat?

Jakub Straka, "Stolní tenis a Hravý bar" | 20.08.2021

Převzal jsem provoz Stolní tenis a Hravý bar po panu Barvínkovi.

Rád bych s vámi - hráči BRESTu- vstoupil do dialogu, co můžu, jako nový majitel, pro vás udělat, jak bychom se mohli domluvit na podpoře BREST ligy. Dříve měli hráči BREST speciální ceník, rád bych něco takového opět zavedl, po konzultaci.

Poradíte mi, prosím, jak by to bylo pro vás fajn? S kým se o tom bavit? BREST nehraju, neznám detaily fungování a komunikační kanály BREST ligy.

Díky moc za jakékoli reakce, Jakub Straka, stolnitenisbrno@gmail.com

Re: Co můžeme pro vás, jako pro hráče BREST udělat?

Švihem Ladislav, Orel Obřany "C", 7. liga | 18.11.2021

Z mého pohledu by bylo vhodné zadní stranu mezi hracími prostory opatřit neprůhledným tmavým (ideálně tm. zeleným) plátnem. Standardně bývá zadní stěna (zeď) tmavší barvy (hl. není bílá, jako jsou míčky) a tady je (bohužel) bílá řídká "pletenina", za kterou hráč vnímá pohyb(y).

Zase děláte mrtvé dědky?

RisaK | 06.12.2020

Tak aspoň napište, "sorry nejsme teď schopni něco rozhodnout", zvažujeme pokračování soutěže nejdříve po Novém roce když ... Nebo aspoň napište "přejeme Vám hezké svátky Vánoční :-)". Ale dělat zase mrtvého dědka, to svědčí fakt o úrovni Brestu. To ty webovky raději zrušte, protože vy je používat neumíte, vám jsou k ničemu.

Re: Zase děláte mrtvé dědky?

RisaK | 06.12.2020

Děkuji Luďkovi alespoň za pár řádků na vysvětlenou a s jeho svolením přidávám text emailu i pro ostatní, které by to mohlo třeba taktéž zajímat co že se to vlastně v tom zákulisí děje ...
-----------
Zdarec,

trochu jsi me svym prispevkem nastval.. ☹

Abych psal, ze zatím nejsme schopni nic rozhodnout protoze nikdo nic neví, mi pripada zbytecne – akorat to vyprovokuje nekoho (= tobe podobne) k prispevku, ze to tam psat nemusime…

Nebudu tam psat neco a za den to dementovat – nechci fungovat ve stejnem chaosu jako nase vlada apod.

Nemam potrebu cechrat si peri a psat verejne prispevky vyse uvedeneho typu. Radeji místo toho neco delam (jen pro info: na STK od utery resime, kdy a za jakych podminek soutez spustit (dle aktualnich pravidel by se muselo hrat v rouskach, pricemz se nevi co se ctyrhrami, zda „verejne“ herny budou otevreny a v jakem rezimu apod.).

Az budeme vedet vic tak se to vsichni dozvi – bud pres vedouci nebo pres web.

Ludek

Re: Zase děláte mrtvé dědky?

abc | 07.12.2020

Proč je potřeba psát hned takhle útočně? Nebylo by lepší se slušně zeptat? Vzhledem k nařízení vlády ani nemůžou cokoliv rozhodnout, ne?

Re: Zase děláte mrtvé dědky?

LukasBartosek | 07.12.2020

Taky mi to prijde jako zbytecne utocna reakce.
Staci preci sledovat soucasnou - opet zhorsujici se - situaci, chaoticka narizeni vlady a je jasne jak se veci maji. Pokud stale neni, da se normalne zeptat.

Navic z propozic pro letosni rocnik vyplyva, ze pokud se nezacne od ledna hrat, a neodehraje se cela druha polovina az do konce, je letosni rocnik anulovan.

Tak asi tak.
L.

Re: Re: Zase děláte mrtvé dědky?

RisaK | 11.12.2020

Diky Lukasi za tve cenne informace. Mas pravdu, ze jsem si to mohl vyhledat v propozicich sam, ale na druhou stranu takto jednoduse to naservirovat je samozrejme daleko pohodlnejsi nejen pro me, ale urcite i pro ostatni dedky :-)
Tim narazim na to, ze za BREST neni proste vule jakkoliv svoje cleny prubezne informovat. Myslim tim informace ohledne reseni a vize jak soutez bude probihat.
BTW: nahodne zajemce o pinec v Brne muze na titulni strance Brestu vitat maximalne tak posledni aktualizace z 12.rijna (pred 2 mesici). Tomu rikam "aktualita" jak svina :-) Jeste, ze mame to diskuzni forum.
Vymlouvat se na to, ze dokud neni jasne jaka budou pravidla od vlady je ciste alibismus.
Tak snad nam Ludek aspon popreje hezke Vanoce. To snad k nicemu nezavazuje.

PS: Utocna reakce to byla, to priznavam. Ale je to zpusob jak nekoho vyburcovat k odpovedi a reakci. Chapu, ze slabsich povah se to muze dotknout. Tak tem se omlouvam za psychickou ujmu.

Re: Re: Re: Zase děláte mrtvé dědky?

LukasBartosek | 15.12.2020

Z propozic pro letosni rocnik:

4.8. V případě předčasného ukončení soutěže z důvodu vyšší moci bude:

4.8.1 při odehrání méně než 50,01 % utkání z celkového počtu utkání dle termínového kalendáře k datu ukončení soutěže bude soutěž anulována, tzn. že žádné družstvo nebude postupovat ani sestupovat.

4.8.2 při odehrání více než 50 % a méně než 75,01 % utkání z celkového počtu utkání dle termínového kalendáře k datu ukončení soutěže budou započítána všechna odehraná utkání. Právo postupu získá družstvo, které se umístí na 1.místě a sestupovat bude družstvo, které se umístí na posledním místě.

4.8.3 při odehrání více než 75,01 % utkání z celkového počtu utkání dle termínového kalendáře k datu ukončení soutěže budou započítána všechna odehraná utkání. Pro postupy a sestupy platí ustanovení odst. 4.7.


No a jelikoz se situace opet zhorsuje a prechazime do 4. stupne, tak vidim soutez v lednu (bez rousek, ctyrhry) jako velice nerealnou, a muj soukromy nazor je, ze letosni rocnik si uz nezahrajeme.


Re: Re: Re: Re: Zase děláte mrtvé dědky?

pavel H | 16.12.2020

Ahoj, Souhlasím s Lukasem, že v lednu se asi nezačne. Ale pořád bych viděl možnost, pokud se situace zlepší, prodloužit soutěž. Současné rozlosování končí na začátku dubna, takže časový prostor tam podle mě je. A navíc si myslím, že si budeme chtít pinknout ne? A jak to bude s postupem a sestupem je až na druhém místě :-).
Snad brzy za stolem na viděnou.
PH

Mechovka

Petr | 18.10.2020

Kluci, nevíte kde se dá sehnat klasická mechovka. Nemůžu si pomoci, ale mám půjčenou od kamaráda a musím ji vrátit, Nic lepšího jsem v ruce neměl. Kus nostalgie. V 80 letech jsem to hrával, teď jsem pořídil stůl a koupil kvalitní pálky. Mechula je mechula. Zkuste poradit. Díky

zákaz vnitřních sportovních aktivit do 23.10.

abc | 08.10.2020

Jakým způsobem se postavíme k novému nařízení? Posunutí všech kol o dva týdny?

Přeji všem zdraví a klid.

Re: zákaz vnitřních sportovních aktivit do 23.10.

Luděk Vodica - předseda STK | 08.10.2020

Zdravím, platí to, co již bylo zveřejněno - cituji: "dodržování všech aktuálně platných pravidel vyhlašovaných příslušnými orgány... po jejich ukončení se bude pokračovat dle aktuálního rozpisu..."

Nejistá sezóna

8 lig | 09.09.2020

Proč i za této situace MUSELI být sezváni kapitáni všech osmi lig do stejného prostoru?
Pokud už bylo nutné zahájit sezónu hromadně, opravdu se to nedalo udělat pod širým nebem?

Všichni v rouškách, ale podávání rukou při přebírání diplomů...

Záznamy: 1 - 15 ze 288
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek