Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

Re: Sezona 2015-2016 - míčky

Luděk Vodica | 14.07.2015

bude se hrát s celuloidovými...

Dotaz

Pavel | 22.03.2015

Už si pan Mitter ( GULBR C) pořídil regulérní pálku?

Re: Dotaz

Roman | 23.03.2015

V čem je neregulérní?Díky za odpověd

Re: Re: Dotaz

Pavel | 24.03.2015

potahy- jejich stav - viz pravidla stolního tenisu

Re: Re: Re: Dotaz

Jirka | 25.03.2015

Dali jste to do zápisu? Bude se kontumovat?

Re: Re: Re: Dotaz

Pavel | 28.03.2015

zase tolik to "nešlukujeme"

Re: Re: Dotaz

Jirka | 26.03.2015

pan Mitter má advokáta? Neumí se vyjádřit sám?

Re: Dotaz

Karel | 29.03.2015

S panem Mitterem z Gulliveru jsem odehral utkani a sice jsem proti jeho sendvici prohral protoze na to neumim ale zapas to byl pekny.
Na pozadani mi raketu ukazal a byl to klasicky stary sendvic, ktery byl, co si pamatuju, nalepeny asi 1 milimetr od hrany...vypadal hodne stare ale byl oznackovan ITTF.
Dle meho nazoru nebylo na palce nic neregulerniho.

Re: Re: Dotaz

Vladimir | 30.03.2015

no jo...ako sa hovori "haters gonna hate"

Re: Re: Re: Dotaz

Pavel2 | 13.04.2015

to bylo slovensky?

Re: Re: Re: Dotaz

Pavel | 14.04.2015

Vážený pane Matejovský,
jelikož z vašeho příspěvku není zcela jasné, v jaké řeči jste zvyklý se dorozumívat ( píšu česky, protože je to úřední jazyk v této zemi) , doporučuji prostudovat pravidla stolního tenisu nejlépe v jazyce, který by byl pro Vás srozumitelný. Pokud nemáte v tomto směru problémy s češtinou, zde je výňatek:

2.4.7.1
...malé odchylky v jednolitosti povrchu nebo v jednotnosti barvy, způsobené náhodným poškozením nebo opotřebením, mohou být povoleny za předpokladu, že podstatně nemění povahu povrchu.


P.S.: není to jenom váš problém.....

Re: Re: Re: Re: Dotaz

Vladimir Matejovsky | 18.04.2015

Podla mojho nazoru je palka pana Mittera je v sulade z celou sekciou 2.4.

Ak sa vam nieco nepaci podajte si staznost veducemu ligy a moze sa to cele presetrit.

Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

Pavel | 20.04.2015

1. Váš názor v této záležitosti mě naprosto nezajímá
2. Přiliš si dovolujete, abyste mi radil, co mám dělat.
3. Takže na můj PŮVODNÍ dotaz zní odpověděď : NEPOŘÍDIL a tímto celou záležitost ukončuji

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

Vladimir Matjeovsky | 20.04.2015

Pavel ocividne mas nejaky zasadny problem a nemyslim si ze je sposobeny potahmi ci raketou. Mozme si dat stretnutie a podebatovat o tom pri pive. Ak sa teda nebojis svojej anonymity...

A k tvojmu bodu 1 a 2 ..toto je verejne diskusne forum, takze to ze ta moj nazor nezaujima je len tvoj problem. Nemam pocit ze by som ta nejako urazil. Skor teda urazas ty nas ze nas obvinujes ze hrame s neregulernymi raketami...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

Pavel | 10.08.2015

Očividně jsi nepochopil, že jsem s tímto skončil 20. 4. 2015, ačkoli jsem to jasně napsal. Pokud se domníváte ( s p. Mitterem a nevím , kdo ještě), že mám s vámi nějaký problém, silně se přeceňujete. Pokud se cítíte nějak uraženi, je to opět váš problém.....Doufám, že od terazky je to úplně jasné.

Záznamy: 121 - 135 ze 294
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek