Diskusní fórum by mělo sloužit návštěvníkům bresťáckého webu k možnosti reagovat na různé události ze soutěží BREST, na materiál kterým hrajeme, na podmínky při hře apod. Pokud hledáte tým za který by jste chtěli hrát nebo naopak hledáte hráče na doplnění týmu, tak prosím klikněte na diskuzní fórum: Hledá se hráč / tým. Prosím všechny uživatele o slušné a korektní příspěvky.

Diskuse

Re: Re: Re: Re: Re: Nový systém zápasu s pauzírováním

Milan (EVA B) | 13.02.2015

Taky nechápu, co je tak hrozného na nestejném počtu odehraných utkání. Člověk přece nepotřebuje být Einstein, aby mu bylo jasné, že 30 bodů z 11 utkání je mnohem horší než 27 bodů z 9. A ať už bude systém jakýkoliv, stejně budou nějaké ty odložené špíly. A když půjdu ještě dál - i kdyby měly týmy odehráno celou dobu stejně, tak pro reálný stav je kromě postavení v tabulce důležité taky, s jak silnými soupeři tým už hrál a jak silné má před sebou.
Za sebe můžu prohlásit, že týdenní zveřejňování výsledků je asi ta nejlepší změna v BRESTu za mnoho let a doufám, že se to měnit zpět k horšímu už nebude

Re: Nový systém zápasu s pauzírováním

Roman | 23.11.2014

Ahoj,
můj osobní názor je,že v letošním ročníku,kdy je v každé lize 10 týmů a akorát v 7.lize 11 týmů,tak tento systém zase takovým přínosem není. Zvlášť,když většina družstev z nižších soutěží vlastní hernu nemá a zápasy hraje ve veřejných hernách.


pauza mimo násobky šesti

Petr | 17.10.2014

Je možné při stavu jiném než jsou násobky šesti odejít bez vědomí a souhlasu soupeře od stolu (a např. si utřít raketu)?

Byl jsem svědkem toho, kdy to udělal podávající hráč v koncovce za stavu 8:7 (nepředcházel tomu žádný viditelný problém - pád apod.). Myslím, že to je korektní. Jak to vidíte?

Re: pauza mimo násobky šesti

risak | 19.10.2014

Jestli jsi myslel, ze je to nekorektni, tak asi je, ale v normalnim pinecu. Toto pravidlo jsem v souteznim radu BRESTu nenasel. Takze si asi v zapase muzes klidne odskocit treba i na zachod za stavu 11:10, je to teda ale divny :-(

Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Petr | 28.10.2014

risak: a v Brestu se snad řídíme pravidly nenormálniho stolního tenisu?

Re: Re: Re: pauza mimo násobky šesti

RisaK | 30.10.2014

Řekl bych, že spíš benevolentnějšími pravidly. Ale jak Luděk Vodica v jednom z příspěvků podotkl, tak i BREST se řídí pravidly ČASTu. Nicméně na jejich dodržování si dohlíží hráči sami a je na nás, jak to budem prožívat ...

Re: pauza mimo násobky šesti

Michal | 19.10.2014

No, ať už to v pravidlech Brestu je či není, slušnost přece velí něco takového zahlásit předem soupeři. Upřímně řečeno, zavání mi to neférovým jednáním...

Re: pauza mimo násobky šesti

Vlado (Gulliver's) | 20.10.2014

Pane Macháčku, raketu som si utrel SUCHOU handrickou BEZ pouzitia pripravku...a preto nevidim dovod preco by som si mal pytat vas suhlas alebo vam to nejak oznamovat. Je to rovnake ako keby som si ju otrel o tricko.

To ze bola mokra od potu lebo som si ju otrel o nohu som sa vam snazil po vasich staznostiach dodatocne vysvetlit. Ocividne neuspesne ked pisete ze tomu nepredchazel zadny problem.

Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Kuba | 21.10.2014

Tos byl ty? :-) Já myslel, že nějaký nezkušený nováček:-)

Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Kuba | 21.10.2014

No, pokud jsi ji utřel ručníkem, nedělal bych z toho vědu. Ale pokud houbičkou na čistič potahů, pak tě to bez diskuze zvýhodnilo. Nemyslíš?

Re: Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Vlado (Gulliver's) | 22.10.2014

Ako fakt ideme debatovat o tom ci par molekul nevyprchaneho alkoholu na suchej hubke zvyhodnilo moju hru po tom co som mal mokry flek potu cez pol rakety?

Re: pauza mimo násobky šesti

pauza mimo násobky šesti | 22.10.2014

Nějak ses nám do toho zamotal:-) Když ani nevíš, jestli měl vv ruce handričku nebo hubku, raději už nic dál nepiš. Jedno je jisté, tuto svoji chybu si dobře zapamatuješ pamatovat.

Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Vlado (Gulliver's) | 23.10.2014

Jedine co si zapamatam je ze su hraci ktori nedokazu prijat prehru.

Re: Re: Re: pauza mimo násobky šesti

LV | 23.10.2014

Tak to je bohuzel dost malo... :-(

Re: Re: Re: pauza mimo násobky šesti

Pavel | 23.10.2014

Vlado, a proč se cejtíš uraženej? Pozvals aspoň toho borca či borku po zápase na pivo? Tam se takový věci přeci uzavírají nejlíp. Kdyby šlo o zápas v Hravým, tak by to bylo dokonce pod jednou střechou.

Slyšel jsem, že Gul´s chtějí být nejlepší, tak by měli umět i vystupovat.

Záznamy: 166 - 180 ze 294
<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek