Seznam členů

k 31.12.2023 evidujeme 364 členů

č.reg. Příjmení jméno soutěž družstvo
500 Andrýsek Milan M5 EVA "B"
250 Antonín Petr M2 ST Slatina "A"
905 Apazoglou Theodoros M8 Gulliver "G"
932 Augusta Petr M7 OREL KP "C"
494 Babjaková Anna,   Ing.   OREL Bohunice 
745 Balcárek Michal M1 FENIX "A"
1032 Bár Matěj M8 Orel KP D
939 Bartoš Antonín M8 Dopravoprojekt "C"
854 Bartošek Lukáš M5 Orel Obřany "C"
148 Baslík Jan M3 ABB-DATA "C"
186 Bauer Emil M7 ZABAZA
825 Beňo Radovan M5 Dopravoprojekt B
989 Benovič Martin M3 Bosonohy
860 Bernard Ivo M4 Gulliver "E"
846 Bezděk Michal M2 Gulliver "C"
887 Bílek Bohumil M6 Orel Masarykova čtvrť "A"
884 Bílek Jan M1, X Sokol Komín "B", Dopravoprojekt
871 Bílek Petr M6 Orel Masarykova čtvrť "A"
966 Bílek Zdeněk M7 ST Slatina "F"
923 Bindr Petr M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
350 Biskup Vladimír M7 FENIX "D"
297 Blažek Miloš M4 Sokol Komín "C"
813 Boleslav Rostislav M4 UFO "B"
990 Borecký Jaromír M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
696 Božík Patrik M2 ABB DATA B
327 Brauner Radek, MUDr. M3 SKP Kometa "A"
953 Brož Jaroslav M1 VUT
641 Brožek Petr M4 Gulliver "E"
1035 Brussmann Jan M7 ZABAZA
221 Břenek Jiří M8 TJ Sokol Ořešín "C"
869 Břenek Jiří ml. M8 Sokol Ořešín "C"
592 Budík Miloš M4 Kormidlo-Brno "A"
931 Buchta Pavel M6 Cyklo best "B"
30 Buchta Stanislav,    Ing. M2, X FENIX "B", SOK & OK
693 Bukal Petr, Ing. M2 FENIX "B"
980 Buriánek Michal M8 Hravsonauti 
824 Buršík Petr M7 OREL Židenice
866 Caletka Michal M5 Gulliver "F"
850 Colleone Fernando M1 Gulliver "A"
888 Crhán Jiří M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
1033 Černoch Štěpán M8 Orel KP D
793 Černý Zdeněk M8 Orel KP D
529 Červený Jaroslav M4 Ping-punk!
522 Čoupek Miloslav ml. M1 ABB DATA "A"
192 Daniel Otakar,      Ing. M4 Sokol Komín "C"
381 Dekan Ján M4 ZPA "B"
660 Dobrovolný Jiří M2 Borci Brno
559 Dočekal František M7 OPERA
609 Dohnal Bronislav M4 EVA "A"
1007 Dohnálek Radim M5 Bosonohy C
703 Doležal Pavel M8 SLAST
123 Dorúšek Petr M4 Sokol Komín "C"
1003 Doubek Jan M7 Hraví Baristé
928 Drápal Rostislav M5 Orel Obřany "C"
149 Dressler Milan M5 TJ Sokol Ořešín "B"
991 Drlík Václav M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
176 Dřevikovský Vítězslav M5 OREL Bohunice "C"
929 Dufka Milan M6 Hraví Baristé
771 Duchoň Kamil M8 Mikyn Team
1042 Dvořák Jan M8 Guliwers "G"
112 Fanta Václav M7 OREL KP "C"
1017 Filipenský Pavel M8 SLAST
411 Fojt Leoš M5 Orel Obřany "C"
737 Fouan Thibaut M1 Bosonohy "A"
862 Frehar Ivo M7 Kloci z Hané
357 Freiberg Tomáš M3 ABB-DATA "C"
379 Fukar Jiří M5 Sokol Jundrov "A"
831 Fuxová Alexandra M6 CYKLOBEST A
338 Gajda Zdeněk M2 ZPA "A"
822 Hampl Josef M7 OREL Židenice
337 Hanák David M4 Kormidlo A
817 Hanák Jiří M2, X FENIX "B", SOK & OK
84 Hanák Vladimír M5 Staré páky "A"
1041 Harna Václav M4 PINK-PUNG!
810 Havránek Pavel M5 Bosonohy "C"
997 Havrila Jakub M4 SKP Kometa B
113 Herz Luboš,         Ing. M3 SKP Kometa "A"
741 Hloušek Roman M6 Hraví Baristé
1014 Hodek Martin M6 ST Slatina D
538 Hofírek Jiří M7 Skaut-kompas "A"
245 Hojačová Jana Ž FENIX
501 Holáň Radim M4 EVA "A"
362 Holomek Milan M4 TJ Sokol Ořešín "A"
1006 Holoubek František M5 Gulliver "F"
740 Holubko Michal M6 Hraví Baristé
1026 Horký Vladimír M7 VADÍ-NEVADÍ
934 Hořelka Martin M1 Bosonohy A
537 Hovorka Martin M7 Skaut-kompas
345 Hoza Milan M4 ABB-DATA "B"
43 Hrabovský Miroslav M4 ZPA "B"
305 Hradil Petr,           Ing. M1 VUT
823 Hrčka Pavel M7 OREL Židenice
975 Hrdina Jiří M8 Skaut-kompas "B"
230 Hrdličková Stan.RNDr. Ž, X ABB, ABB "A"
222 Hrnčíř Miloslav M8 TJ Sokol Ořešín "C"
1044 Hruška Peter M8 Dopravoprojekt „C“
1002 Hrůza David M7 Orel Židenice
759 Hrůza Marek M2 OREL KP "B"
818 Hubatka Lukáš M3 ST Slatina "B"
1038 Hublíková Bartošová Silvie M8 Gullivers Brno "G"
190 Huráb Ivan M6 ABB-DATA "D"
1023 Hutkayová Dagmar Ž ORMAS
773 Chlup Jiří M8 Mikyn Team 
971 Chovanec Miloslav M8 VADÍ-NEVADÍ
1011 Chrastil Ladislav M8 BABOVAHA
525 Chylíková Hana M3 Bosonohy "B"
999 Ilčík Teodor M7 Orel Židenice
347 Ilievová Marta M2 FENIX "B"
856 Irein Martin M6 Orel Řečkovice
9 Jalový Josef     Ing. M6 ABB-DATA "D"
754 Jandeková Hana M8 SLAST
668 Janíček Radko M5 Kormidlo A
1001 Janko Václav M7 Orel Židenice
1040 Janoušek Václav M1 Sokol komín "B"
248 Janovská Alena M3, Ž ABB-DATA "C", ABB
385 Janovský Jiří M6 ABB-DATA "D"
950 Jánská Veronika M1, Ž, X FENIX "A", FENIX, FÉNIX
326 Jareš Jiří M1 Sokol Komín "B"
16 Jelínek Pavel M6 Cyklo best "B"
897 Jocher Georg M1 Gulliver "B"
288 Jonášek Martin M6 Staré páky "B"
455 Joukl Aleš M7, X FENIX "D", Dopravoprojekt
487 Juračka Karel M5 Povodí Moravy
868 Juračka Petr M5 Povodí Moravy
26 Juras Jaroslav,      Ing. M1, X VUT, VUT "A"
457 Jurčík Michal M5 Orel Obřany "C"
949 Jurka Martin M8 SLAST
936 Just Radek M7 ST Slatina "D"
1020 Karola Lukáš M5 Sokol Komín C
973 Kellnerová Hana X Orel Obřany M
348 Klein Michal M7 ST Slatina "F"
590 Klimešová Zdenka, Ing. M5 TJ Sokol Ořešín "B"
985 Klos Martin M7 Kloci z Hané
281 Klusák Richard M4 Sokol Komín "C"
768 Kočka Petr M4 ST Slatina C
268 Kokorský Frant.,   Ing. M5 LINIOPLAN
1021 Kolář Radomír M7 CYKLOBEST B
516 Kolář Richard M2 Orel Obřany "A"
630 Konečná Tereza M1,X Bosonohy "A", SOK & OK
964 Konečný David M8 Dopravoprojekt "C"
883 Konečný Libor M3 ST Slatina "B"
612 Kopecký Jiří M8 Skaut-kompas "B"
489 Kopeček Jaroslav M6 ABB-DATA "D"
159 Kopřiva Cyril,        Ing. M4 UFO "B"
1025 Kořínková Markéta Ž ORMAS
1048 Kotisa Roman M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
1030 Koudelka Josef M8 SLAST
743 Koudelka Robert M4 ST Slatina C
957 Kovács Július M6 Orel Masarykova čtvrť "A"
889 Kozák Jan M1 OREL KP "A"
572 Krakovský Lubomír M2 OREL Bohunice "A"
1022 Králová Veronika Ž ORMAS
820 Kraťochová Helena M6 OPERA
795 Kraus Aleš M1 Sokol Komín "A"
361 Krejčí Jan M1 Sokol Komín "B"
117 Krejčí Vlastimil,    Ing. M5 Povodí Moravy
1010 Krejčík Václav M8 BABOVAHA
74 Krkavec Vladimír,  Ing. M3 ABB-DATA "C"
179 Kročil František M5 OREL Bohunice "C"
839 Krupka Marcel,     Ing. M3 KOALA KLAN
125 Kružík Bořivoj M4 Sokol Komín "C"
240 Křížová Zdeňka M7, Ž, X FENIX "D", FENIX, Dopravoprojekt
951 Kubíčková Marcela M2, Ž FENIX "B", FENIX
263 Kučera Oto M6 OPERA
271 Kučera Pavel,       Ing. M3 Cyklo best "A"
784 Kudlička Petr M5 EVA "B"
769 Kukla Roman M6 Sokol Jundrov
1018 Kukulnyk Ruslan M7 ST Slatina F
938 Kunc Vladimír Michael M8 Gulliver "G"
1036 Kvarda Lubomír M8 Mikyn Team
523 Kvasnica Roman M5 Bosonohy "C"
691 Lapúnik Michal M5  
93 Láska Tomáš M6 Staré páky "B"
894 Lázníček Jiří M3 UFO "A"
320 Lenikus Petr M2 ZPA "A"
1045 Lhoták Jiří M7 Kloci z Hané
27 Lokaj Ladislav M1 VUT
598 Lola Josef M7 EVA "C"
942 Lorenc Tomáš M8 Skaut-kompas "B"
659 Lorenc Zdenek M4 ST Slatina C
644 Loučka Antonín M7 OREL KP "C"
933 Loučka Zdeněk M7 OREL KP "C"
360 Madron Stanislav M1 Sokol Komín "A"
62 Machálek Lubomír M6 Staré páky "B"
485 Makiš Jiří M1 OREL KP "A"
657 Makovický Petr M4 TJ Sokol Ořešín "A"
1012 Maleček Jan M8 BABOVAHA
1039 Mandilas Adriano M8 Gullivers Brno "G"
28 Maršálek Jiří,        Ing. M4 ZPA "B"
857 Matoušek Jan M6 Orel Řečkovice
671 Matysík Michal M2 Orel Obřany "A"
238 Meluzínová Věra M6, Ž Cyklo best "B", POHODA,
413 Metyš Jan M3 Orel Obřany "B"
616 Miklík Tomáš M1 Bosonohy. "A"
19 Mikulášek František M1 Sokol Komín "B"
683 Mikulášek Libor M8 Mikyn Team
593 Mikulec Jiří M1 FENIX "A"
697 Mikulica Jaromír M2 Borci Brno
1046 Móler Michal M7 Kloci z Hané
214 Mrázek Miloš M6 SKP KOMETA "C"
583 Musil Jan M2 Orel Obřany "A"
180 Musil Josef M5 OREL Bohunice "C"
1029 Musil Tomáš M3 ST Slatina B
53 Musil Vladimír M2 OREL Bohunice "A"
528 Navrátil David M4 Ping-punk!
1047 Nazarov Andrii M4 ST Slatina "C"
340 Nebřenská Stanislava M4, Ž HEJ-RUP, VUT
802 Nešpor Bohumil M6 SKP KOMETA "C"
108 Nimráček Vladislav M7 FENIX "D"
865 Nosek Jakub M5 Gulliver "F"
760 Novák Boris M6 Orel Řečkovice
1004 Novák Josef M8 Orel KP "D"
403 Novoměstský Zdenek M5 OREL Bohunice "C"
801 Novosad Květoslav M6 SKP KOMETA "C"
339 Novotný František M4 Kormidlo-Brno "A"
557 Novotný Lubomír M2, X ABB DATA "B", ABB "A"
395 Novotný Lubor M2 Dopravoprojekt "A"
924 Nykl Ondřej M1 Gulliver "B"
1013 Oberlaiter Vilgelm M3 ST Slatina B
686 Opatřil Jan M5 Bosonohy "C"
23 Opršal Jiří,        RNDr. M4 UFO "B"
739 Orel Marek M3, X Orel Obřany "B", Orel Obřany M
858 Orlová Alena X  Orel Obřany M
965 Padiyath Kishan M3 Orel Obřany "B"
945 Pajkanovič Denis M5 OREL Bohunice "C"
937 Panagiotis Sotiropoulos M8 Gulliver "G"
844 Parák Dominik M2 Borci Brno
97 Patočka Jan M2 ST Slatina "A"
161 Paulíček Jarom.,   Ing. M4 UFO "B"
967 Pavlák Luděk M7 ST Slatina "D"
611 Pavlík Petr M4 SKP KOMETA "B"
86 Pavliš Drahoslav M5 Staré páky "A"
910 Pavliš Oldřich M5 Staré páky "A"
1009 Petřík Bohuslav M8 BABOVAHA
637 Pišl Milan M7 ST Slatina "F"
607 Plevák Stanislav M2 OREL Bohunice "A"
694 Plšek Zdeněk M1 Bosonohy "A"
727 Pokorný Martin M8 Skaut-kompas "B"
1034 Poláček Jiří M8 Orel KP D
434 Polák Michal M6 Sokol Jundrov
867 Polák Roman M3 Gulliver "E"
849 Polášková Marcela M3 KOALA KLAN
841 Polyák Ondřej M5 Beer Brothers
978 Postolov Vitalii M2 Gulliver "D"
536 Procházka Jakub M7 Skaut-kompas "A"
655 Prokeš Ivo M8 Mikyn Team
890 Prokeš Jiří M6 ST Slatina "C"
18 Prudil Ladislav M2 ZPA "A"
431 Pšenica Jan M7, X FENIX "D", Dopravoprojekt
1049 Ráček David M1 OREL KP "B"
496 Rejman Stanislav M4 SKP Kometa "B"
922 Relich Michal M5 Gulliver "F"
870 Rybák Václav  M2 FENIX "B"
277 Ryšavý Josef M5 Povodí Moravy
15 Ryšavý Lubomír M1, X FENIX "A", FÉNIX
24 Rýzner Čestmír M3 UFO "A"
416 Řehola Emanuel M6 Staré Páky „B“
956 Řehoř Luděk M4 Ping-punk!
983 Říha Milan M8 Hravsonauti 
438 Sáček Jaroslav M7 OREL KP "C"
747 Sansone Francesco M6 Sokol Jundrov
392 Sedláček Kamil M3 SKP Kometa "A"
794 Sedláček Luboš M5 LINIOPLAN
756 Sedlák Pavel M4 ZPA "B"
421 Schlinger Martin M6 ST Slatina "E"
126 Schmidt Milan M1 Sokol Komín "A"
499 Schwarz Milan M1 Sokol Komín "A"
998 Sirbu Jan M3 Fénix "B"
36 Skříšovský Ervín M2 ZPA "A"
54 Skurka Juraj M2 OREL Bohunice "B"
276 Sláma Jiří M3 Orel Obřany "B"
812 Smejkal Libor M6 Sokol Jundrov
375 Smejkal Petr M6 ST Slatina "E"
1015 Smolík Daniel M7 ST Slatina F
335 Sobota Tomáš M7 OPERA
605 Sojka Milan M6 OPERA
513 Staněk Jaroslav M1 ABB-DATA "A"
526 Stloukal Radomír M3 Bosonohy "B"
827 Streit Roman M5 Dopravoprojekt B
640 Stříteský Roman M1 Gulliver "A"
1016 Suchánek Lukáš M7 ST Slatina F
863 Světnica Zbyněk M4 Gulliver "E"
864 Svoboda Ondřej M1 Gulliver "B"
237 Sychrová Marta Ž, X ABB, ABB "C"
675 Šafář Richard M2 ST Slatina "A"
636 Šedivý Květoslav,  Ing. M1 OREL KP "A"
1024 Šefčíková Zuzana Ž ORMAS
118 Šenkapoul Pavel M1 Sokol Komín "B"
915 Šenkyřík Martin M7 EVA "C"
720 Šidla Marián M4 EVA "A"
982 Šimků Sebastian M8 Hravsonauti 
7 Šindler Karel M2, X ABB-DATA "B", ABB "A"
987 Škrabal Petr M7 Kloci z Hané
1028 Šlemr Václav M6 Orel Řečkovice 
935 Šlimar Petr M4 ST Slatina C
731 Šoba Pavel M3 SKP Kometa "A"
979 Špaček Adam M8 TJ Sokol Ořešín "C"
1027 Špalek Jan M8 Orel Masarykova čtvrt B
334 Španěl Petr,         Ing. M3 Cyklo best "A"
365 Šperka Pavel M4 Kormidlo-Brno "A"
472 Špinka Jiří M2 OREL KP "B"
3 Šťastný Karel M6 ABB-DATA "D"
925 Štecák Juraj M2 Gulliver "C"
977 Štefan Vojtěch M3 UFO "A"
791 Štefanec Jakub M4 Ping-punk!
806 Štullerová Barbora M2 Gulliver "C"
242 Šuláková Dagmar Ž, X VUT, VUT "A"
51 Šulla Viliam M5 Sokol Komín "C"
471 Švec Richard M2 OREL KP "B"
601 Švihel Ladislav M5 Orel Obřany "C"
826 Teplý Karel M5 Dopravoprojekt B
587 Teplý Vladimír M8 TJ Sokol Ořešín "C"
388 Tesařová Dana M5 LINIOPLAN
908 Tichý Roman M7 ST Slatina "F"
412 Till Petr M2 Orel Obřany "A"
466 Toman Petr M4 TJ Sokol Ořešín "A"
968 Truhan Marek M8 VADÍ-NEVADÍ
774 Tůma Jiří M5 Beer Brothers
809 Tůma Zdeněk M5 Beer Brothers
722 Urbánek Jan M5 EVA "B"
962 Urubek Ondřej M2 Gulliver "D"
396 Vacek Martin,       Ing. M5 LINIOPLAN
808 Vala Miroslav M2 ZPA "A"
898 Vala Ondřej, ml. M2 Gulliver "D"
974 Vaňatka Jaroslav, ing. M7 EVA "C"
917 Varta Robert M8 Orel Masarykova čtvrt "B"
963 Vašíček Marek M8 Dopravoprojekt "C"
837 Vašín Michal M3 KOALA KLAN
151 Večeřa Zbyněk,    Ing. M5 TJ Sokol Ořešín "B"
600 Vedra Jan M1, X ABB DATA "A", ABB "C"
596 Vedra Jiří M5 EVA "B"
1008 Vencl Ondřej M5 Bosonohy C
775 Veselý Otakar M5 Beer Brothers
981 Vincová Martina M8 Hravsonauti 
400 Vítovec Jiří M4 SKP Kometa "B"
698 Vlach Radim M6 ST Slatina "E"
699 Vlach Vlastimil M6 ST Slatina "E"
772 Vlasák Jaroslav M8 Mikyn Team
993 Vlček Aleš M8 Dopravoprojekt "C"
1019 Vlček Milan M8 BABOVAHA
647 Vodák Petr M2, X FENIX "B", SOK & OK
430 Vodica Luděk M1 OREL KP "A"
961 Vogel jiří M1 Fénix A
848 Vokálek Václav M5 Gulliver "F"
877 Vondál Břetislav M2 Dopravoprojekt-SAI "A"
734 Vondrášek Tomáš M2 OREL Bohunice "B"
1037 Vorel Pavel M2 Borci Brno
712 Voškeruša Radim M6 OPERA
4 Vrba Jan M6 ABB-DATA "D"
376 Vykoupil Jan M3 Cyklo best "A"
969 Vyletel Peter M8 VADÍ-NEVADÍ
407 Vyzina Zdeněk M6 Sokol Jundrov
851 Zach Jaroslav M2 OREL Bohunice "A"
729 Zálešák Borek M7 ZABAZA
188 Zálešák Radko M7 ZABAZA
811 Zálešák Radko ml. M7 ZABAZA
874 Zatloukal Artur M7 Skaut-kompas "A"
540 Zemene Erik M7 Skaut-kompas "A"
488 Zerák Martin M2 Dopravoprojekt "A"
1043 Zilloti Dessoti Cavalcante Giulia M8 Hravsonauti 
718 Ziolkowski Lukasz M1 Gulliver "A"
119 Zorník Vlastimil M5 Povodí Moravy
1031 Žaba Pavel M7 Kloci z Hané
77 Žaža Vladimír M2 OREL Bohunice "B"